FHB & FELUX GROUPPROFIL FIRMY

CATALOGUE SOFI-SOFI
CATALOGUE FHB & FELUX GROUP
DESIGN

KONTAKTY

E-MAIL

ENGLISH
 
Konsorcium FHB & FELUX GROUP vzniklo v roce 2002 sdružením designového studia Finhound & Burg s.r.o. a dlouholetého výrobce exkluzivního kovového nábytku, svítidel a dekorativních doplňků Felux spol. s.r.o.

Hlavní sídlo konsorcia je zasazeno do malebného lounského kraje (60 km od Prahy), kde se na ploše větší než 5600 m2 nachází výroba, sklady a velkoobchodní showroom se širokou nabídkou kovového a doplňkového zboží.

Hlavní obchodní strategií konsorcia je prodej výrobků přímo velkoobchodním a maloobchodním řetězcům, navrhování vlastních kolekcí a udržování vlastní vývojové, výrobní a technologické základny. Součástí této obchodní strategie je poskytnout obchodním partnerům vzájemnou formu výhradní spolupráce a umožnit jim tvorbu a vyvzorování jejich vlastních exkluzivních kolekcí a nových modelů s možností se přímo účastnit na jejich vývoji a výrobě (DESIGN).

Obchodní sekce konsorcia zároveň zajišťuje službu centrálního nákupu různých komodit v silných oblastech české výroby jako je sklářství, truhlářství či keramika. V tomto smyslu udržujeme vlastní exkluzivní síť specializovaných výrobců, umožňující tvorbu originálních malosériových kolekcí, jakou je např. kolekce designového nábytku a dekorativních doplňků SOFI-SOFI (KATALOG "SOFI-SOFI").

Díky výše uvedené strategii a více než 15-ti leté zkušenosti, řemeslné zručnosti a dokonalému zpracování je většina produkce určena na export do velkoobchodních a maloobchodních řetězců v celé Evropě a dalších částech světa.

Pokud jste poprvé návštěvníky našich stránek, doporučujeme Vám prohlédnout si naše katalogy KATALOG FHB & FELUX GROUP, KATALOG "SOFI-SOFI", nebo přímo navštívit náš showroom v Lounech, kde na ploše více než 400 m2 najdete přes 400 druhů nábytku a interiérových doplňků.